Новини
З 29 липня по 23 серпня 2022 року розпочинається прийом електронних заяв від вступників на основі ОКР молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня молодшого бакалавра та фахового молодшого бакалавра--Оголошується набір одинадцятикласників до ЖАТФК. Ти можеш вступити на бюджетну форму навчання без тесту НМТ!
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Забезпечення сучасними показниками екологічності та економічності автомобільного транспорту є пріоритетним напрямом національної економіки розвинених країн. Для ознайомлення здобувачів освіти Житомирського агротехнічного фахового коледжу з прогресивними винаходами науки і техніки колектив кафедри загально-технічних дисциплін презентує навчальний банер «Електрокари – крок до екологічного та розумного майбутнього».

Завідувач кафедрою загально-технічних дисциплін Рябчук О.П. розповів викладачам кафедри про відмінності будови вантажного бензинового автомобіля та будови електрокара. Також надав порівняльну характеристику вантажного бензинового автомобіля й електрокара та поділився планами придбання діючої установки електрокара для лабораторії «Трактори і автомобілі».

Викладач кафедри загально-технічних дисциплін, доцент Мамчур В.А., продовжуючи презентацію нового банера, сформулював переваги і недоліки електрокарів у порівнянні з автомобілями, що працюють на паливі, яке виготовляється з насичених вуглеводнів. 

Колектив кафедри опрацював представлені цікаві відомості та безперечно підтримав важливість заміни діючих енергетичних установок автомобільного транспорту електроустановками, які працюють на відновлювальній електроенергії і значно покращать показники екологічності використання автотранспорту.

Підсумовуючи результати зустрічі, викладачі кафедри загально-технічних дисциплін підтримали необхідність впровадження в навчальний процес створеного гігантського банера, як яскравого засобу наочності та мотивації навчання. 

Рябчук О.П., Довбиш А.П., Корнійчук О.Е.