Нещодавно до Житомирського агротехнічного фахового коледжу завітали школярі 3-В класу ліцею № 16 м. Житомир. Дітям провели екскурсію  завідувач відділення „Агрономії”, кандидат с.-г. наук Залевський Р.А., заслужений працівник освіти України, викладач-методист Романюк А.А. та кандидати с.-г. наук Пасічник І.О., Ільїнський Ю.М., Безверха Л.М.

Під час екскурсії територією коледжу викладачі відділення розповіли дітям про історію виникнення навчального закладу та відділення “Агрономія”, зазначили важливість професії агронома. Продемонстрували різноманітні сільськогосподарські рослини та розповіли про особливості їх вирощування , про життєвий цикл розвитку. Було детально описано процеси життєдіяльності рослин, вплив і значення погодно-кліматичних умов та різних агротехнічних прийомів на їх розвиток. Розповіли про роль рослин в житті людини.

Дітям розповіли про особливості вирощування яблуневих та грушевих насаджень, продемонстрували особливості догляду за деревами, а саме обрізкою у весняний період. Сконцентрували їхню увагу на культивуванні лікарських та ефіроолійних рослин колекційно-дослідних ділянок. Ознайомили із усім різноманіттям сільськогосподарських культур, що вирощуються в умовах тепличного господарства та на навчально-дослідному полі коледжу.

Після чого школярі відвідали пасіку коледжу, де їм показали вулики та розповіли про технологію утримання бджіл, звідки береться мед, а також пояснили,  яке значення праці бджіл в житті рослин.

Під кінець екскурсії відбулась коротка мандрівка студентським містечком коледжу для знайомства школярів із елементами майбутнього студентського життя.

Дітям та викладачам дуже сподобалась ця зустріч, тому домовилися продовжити знайомство із особливостями життя сільськогосподарських рослин  восени, коли щедра осінь обдарує нас своїми плодами.