м. Житомир, вул. Покровська, 96

У Житомирському агротехнічному коледжі розпочала роботу Мережева академія Cisco. Мережева академія Cisco – це програма професійного і кар’єрного розвитку в сфері ІТ. Академічні програми Cisco істотно полегшують студентам опанування знань і навичок для роботи в області комп’ютерних мереж і забезпечують широкі можливості для кар’єрного росту в провідних компаніях нашої країни і світу.

Ця подія є великим поштовхом до підвищення рівня підготовки студентів, адже воно дозволить випускникам на виході мати не тільки документ про закінчення навчального закладу, а й сертифікат міжнародного зразка. Основні переваги участі в програмі мережевих академій Cisco наступні:

  • Всі навчальні матеріали та тести оновлюються фахівцями Cisco
  • Програма містить курси різного рівня (від основ ІТ до професійного курсу в сфері мережних технологій)
  • Практична спрямованість курсів
  • Всі курси ведуть до сертифікаційних іспитів

В рамках мережевої академії проводяться регулярні вебінари та тренінги, як для інструкторів так і для студентів.

В даний час в академії можуть пройти навчання студенти відділення «Електрифікації та інформаційні системи» спеціальності «Комп’ютерні науки».

Студенти коледжу зможуть отримати практичні знання в усіх основних аспектах глобальних інформаційних мереж, самостійно займатися створенням і побудовою локальних мереж, отримати та закріпити навички роботи з реальним обладнанням.