м. Житомир, вул. Покровська, 96

11 листопада в рамках тижня циклової комісії філологічних дисциплін відбулася міжвузівська студентсько-викладацька науково-дослідна онлайн-конференція на тему «Сучасний погляд на тенденції розвитку української мови».

У конференції взяли участь викладачі та студенти Житомирського агротехнічного фахового коледжу, зокрема, підготовкою та організацією займалися Василюк Г.Д. та Лайчук Н. М. З доповідями виступили: Гендзера Марія( МП-31), Синюк Катерина( М-11), Хитрич Дар’я( ЕкО-21), Боровик Дмитро( Е-12), Терещук Тетяна (П-11), Лісєєва Валерія (А-13). А також до конференції долучилася викладачка циклової комісії іноземних мов Коновалова В. А. Інші вузи були представлені Григорцевич Наталією Петрівною, викладачкою Бердичівського педагогічного фахового коледжу та

викладачами Житомирського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну ПНУ Коломієць Г.І.,  Олійник Н.Г. Їх тези теж будуть додані до збірника.

Теми доповідей звучали надзвичайно актуально,  цікаві дослідження вразили учасників новими фактами та висновками щодо використання фразеології ділової мови, вживання суржику, новацій українського правопису та ролі англіцизмів у сучасній українській мові. Також досліджувалося питання духовної спадщини відомих мовознавців Івана Огієнка та Агатангела Кримського.   Науково-дослідна конференція завжди була і є продуктивною формою роботи зі студентами, це можливість обмінятися думками, ідеями з колегами та науковцями.

Дякуємо усім учасникам за співпрацю та сподіваємось, що такий досвід буде корисним для всіх!

Голова циклової комісії,
Леся Ємець