м. Житомир, вул. Покровська, 96

Якось навесні виникли технічні питання із електропостачання будинку. Як і всі люди в такий ситуації відправився до Житомирського РЕМу. Зустріла мене ця поважна організація як неприступна фортеця: прохідна із суворим охоронцем, чого раніше не було, який на відріз відмовлявся пропустити до технічних відділів. Але перший же дзвінок з прохідної до одного з таких відділів змінив невеселу ситуацію на краще…

Молода людина в слухавці запропонували підійти в 302 кабінет для вирішення питання. Ось 302 кабінет «Виробничо-технічна група», захожу і розумію, що говорив зі мною по внутрішньому телефону мій колишній студент, випускник першої моєї групи 2004 року Володимир Шроль. Що відчув? Звичайно кожному буде приємно побачити колишнього свого студента успішною людиною. Ну і звичайно відчуття, що мабуть невеличка доля і твоєї праці була не марна.

Через тиждень для остаточного вирішення свого питання я відвідав 302 кабінет знову. Шроль Володимир був у відпустці, але на моє велике здивування зустріла мене випускниця нашого відділення Метельська Оксана, а поряд з нею працювали ще два наших випускника Заєць Роман та Паренюк Сергій. Я довідався, фактично у кожному відділі РЕМу працюють випускники нашого коледжу і не тільки нашого відділення.

Шроль Володимир Петрович
  • Група Е-41, рік випуску 2004, куратор -Мельничук В.В.
  • АТ «Житомиробленерго», Житомирський РЕМ
  • Дільниця з приєднання споживачів до ел. мереж – інженер.
Паренюк Сергій Миколайович

Група Е-41, рік випуску 2005, куратор -Гриневич П.М. АТ «Житомиробленерго», Житомирський РЕМ Дільниця ТП,РП – інженер з технічного обслуговування та ремонту трансформаторних підстанцій та розподільчих пристроїв.

Заєць Роман Юрійович

Група Е-41, рік випуску 2019, куратор -Сорочинська С.П. АТ «Житомиробленерго», Житомирський РЕМ Дільниця з приєднання споживачів до ел. мереж – технік.

Метельська Оксана Олегівна

Група Е-41, рік випуску 2014, куратор – Новоселецький Ю.Л.
АТ «Житомиробленерго», Житомирський РЕМ
Дільниця з приєднання споживачів до ел. мереж – інженер.

Враження: «На мою думку, навчання в ЖАТК – це фундамент для отримання вищої освіти та професійних навичок. Вам нададуть знання на вищому рівні, звичайно якщо студент також прагне цього. На власному досвіді це підтверджую, що основну теорію та практику я отримала в агроколеджі, що дало мені можливість реалізувати себе в професійному плані».

Дзюбенко (Гірук) Тетяна Сергіївна

Група Б-31, рік випуску 2013, куратор – Соботницька К.Н.
АТ «Житомиробленерго», Житомирський РЕМ
Посада – провідний бухгалтер

Враження: «Навчання в коледжі дало хорошу базу для подальшої роботи. Основний відсоток знань я отримала саме в коледжі від Соботницької Катерини Никонівни».

Часто зустрічаю випускників нашого відділення в складі лінійних бригад при обслуговуванні об´єктів електропостачання міста та і області. Вони працюють фактично у кожному РЕМі області.  Вони лице нашого коледжу, вони наша гордість!

Мельничук В.В.,
викладач відділення «електрифікація та інформаційні системи»