Новини
З 29 червня по 13 липня триває прийом заяв та документів на вступ до ЖАТФК абітурієнтів на основі 9 класів--Із 28 березня 2022 року ЖАТФК відновлює освітній процес за дистанційною формою навчання
м. Житомир, вул. Покровська, 96

7 червня 2022 р. викладач кафедри загально-технічних дисциплін Житомирського агротехнічного фахового коледжу, к.пед.н., доцент Олена Корнійчук взяла участь у XXI Міжнародній науково-практичній конференції Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку”, яка проводилась у м. Дебрецен (Угорщина).

Мета конференціївивчення та узагальнення сучасних аспектів модернізації науки на основі інноваційних технологій. Тривалість – 15 годин (0,5 кредитiв ЄКТС).

Тема наукової роботи й доповіді Олени Корнійчук  «ВИВЧЕННЯ І МОДЕЛЮВАННЯ ЕКСПОНЕНТИ» (Матеріали конференції, ст.381-386).

Також у матеріалах XXI-ї Міжнародної науково-практичної конференції висвітлені: проблемні аспекти забезпечення безпеки національної економіки, її стабілізації та сталості, здатності до постійного оновлення, вдосконалення; дослідження щодо здійснення освітнього процесу в закладах післядипломної педагогічної освіти в умовах дистанційного та змішаного навчання; особливості формування соціально-психологічних особливостей «soft skills» у майбутніх психологів; питання пов’язані з протидією проявам корупції, особливо у секторі оборони України.

PDF Матеріали XXI-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні аспекти модернізації науки: стан, проблеми, тенденції розвитку» 2.95 MB

Мирного неба!

Вільної України!

З повагою,
Олена Корнійчук