Участь ЖАТК у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобілі та трактори»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  від  24.11.2020 року №1457 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у  2020/2021 навчальному році” Харківський національний автомобільно-дорожній університет призначено базовим закладом вищої освіти для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобілі та трактори».

Від Житомирського агротехнічного коледжу на конкурс було представлено наукову роботу студента 1 курсу ОС «Бакалавр» (спеціальність 274 «Автомобільний транспорт») Журавського І.В. Науковий керівник – викладач кафедри автомобільного транспорту, к.т.н. Ємець Б.В.

Тема роботи «Покращення показників тягово-швидкісних властивостей автомобілів,  які працюють на газу, генерованому з твердого палива».

Робота пройшла успішне рецензування та перевірку на плагіат.

Перший рецензент (результат приведено нижче окремим файлом) високо оцінив роботу Журавського І.В. – 80 балів з максимально можливих 100 балів. Слід зазначити, що це лише на 6 балів менше, ніж оцінка роботи, що зайняла 3 конкурсне місце.

Тому результати даної наукової роботи в ІІ турі слід вважати успішними та поздоровити з цим досягненням студента Журавського І.В. та його керівника Ємця Б.В. Це гідна участь навчального закладу в такому конкурсі.

PDF Рецензія на конкурс 534.76 KB

Колектив кафедри «Автомобільний транспорт»