м. Житомир, вул. Покровська, 96

У наш час такою формою роботи як вебквест уже нікого не здивуєш. Це цікаво, зрозуміло для молоді, це їх простір спілкування. Граючись, розважаючись, ми навчаємось.

Ось і викладачі циклової комісії філологічних дисциплін Пузовикова Л.А., Василюк Г.Д. Ємець Л.В. та Сорочинська С.П. запропонували студентам І-ІІ курсів  долучитися до виконання завдань двох квестів «Український слід в зарубіжній літературі» та «Золоте перо. Досліджуємо писемність». Ці заходи були проведені в рамках тижня циклової комісії.

Вебквест «Український слід в житті та творчості зарубіжних письменників» проходив онлайн 8-12 листопада 2021 року на освітньому порталі коледжу. Це була   цікава гра, сповнена пошуків та пригод.  Вона вимагала кмітливості, оперативності, вміння користуватися пошуковими сайтами інтернету,  створювати на основі знайденого матеріалу  тематичні презентації та відеоролики. Студенти-учасники квесту пройшли українськими (зокрема і житомирськими) стежками життя й творчості   Оноре де Бальзака, Олександра Пушкіна, Михайла Булгакова,  Адама Міцкевича, Райнера Рільке, Миколи Гоголя, Володимира Короленка, Дж. Конрада, Анни Ахматової, Пауля Целана та інших, долучилися до вивчення пам’яток історії та мистецтва Житомира, пов’язаних із зарубіжними письменниками та   поетами, які свого часу бували в нашому місті.  Завершився квест тематичною вікториною.

Переможцями стали:
  • I місце  – Грабовська Карина (група ФБ-11);
  • II місце  – Краснюк Софія (гр. ЕкО-11); Ковальчук Даря (група П-11);
  • III місце  –  Бабчук Богдан (група П-11), Горецький Микола ( гр.Аі-12).

Вебквест «Золоте перо. Досліджуємо писемність» З 10 по12 листопада студенти виконували закодовані завдання. Вони отримали 6 листів із різними ребусами та загадками. Правильна відповідь – це одна літера зашифрованого слова на втраченій сторінці літопису « Повість минулих літ».

Переможці:
  • I місце  – Семенковська Дарина (ФБ-21);
  • II місце  – Хитрич Дарина та Ткачук Христина (ЕкО-21);
  • III місце  –  Федоренко Маргарита та Щуліпенко Марія (ФБ-21).

Дякуємо усім студентам за активну участь і вітаємо переможців! Усі вони отримають найвищі бали з української мови та зарубіжної літератури за творче завдання.

Леся Ємець