Новини
З 06 по 20 листопада триватиме додатковий набір на навчання для здобуття ОС “Бакалавр” на основі 11 класів, ОКР “Молодший спеціаліст” та ОС “Бакалавр”
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Під час навчально-ознайомлювальної практики з 13.09 по 17.09, група другого курсу Е-22 відділення «Електрифікація та інформаційні системи» Житомирського агротехнічного фахового коледжу під керівництвом викладача спеціальних дисциплін Дурас М.В. відвідала ряд цікавих та пізнавальних об’єктів:

  1. Народний музей «Історії енергетики Житомирської області»;
  2. Головну понижуючу підстанцію 110/10/6 кВ, що розташована на території колишнього заводу «Хімволокно»;
  3. ТОВ “Завод металоконструкцій Укрсталь Житомир”

Під час екскурсій до музею «Історії енергетики Житомирської області» студенти цікавилися та мали змогу фактично імітувати використання технічних пристосувань та обладнання, що застосовуються під час виконання різних професійних завдань.

На ГПП 110/10/6 кВ ознайомилися з будовою та обладнанням розподільчих пристроїв РП 10 кВ та РП 6 кВ, а також зблизька побачили високовольтні трансформатори напруги та інше супутнє обладнання.

На «Заводі металевих конструкцій» ознайомилися з кожним кроком  та особливостями обробки металу, а також з невід’ємною та важливою складовою – структурою енергозабезпечення заводу і особливостями автоматизації процесів.

Викладач спеціальних дисциплін Дурас М.В.