м. Житомир, вул. Покровська, 96

В наш час перед системою фахової передвищої освіти постає задача підготовки фахівців, які вміють творчо мислити, володіють дослідницькими вміннями і навичками, здатні орієнтуватися в просторі наукової інформації і сучасних інформаційних технологіях. В зв’язку з цим, одним з найбільш високоефективних напрямів вдосконалення методології освіти є використання в освітньому процесі технологій дистанційного навчання.

Викладачі циклової комісії обліково-економічних дисциплін Берляк Г. В., Ганузек Л. М., Магнушевська Т. М., Муляр Т. С., Оліфір І. А., Семенчук Н. І. пройшли курси підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Інноваційні технології організації змішаного та дистанційного навчання» в Полтавському університеті економіки з 25 по 29 жовтня 2021 року. Навчання за курсом проводив кандидат педагогічних наук, проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Сергійович Матвієнко. На навчанні вивчалися технології змішаного та дистанційного навчання в сучасному закладі освіти, онлайн засоби дистанційного навчання та їх застосування на різних етапах освітнього процесу, платформа EDMODO та її застосування в освітньому процесі. 28 жовтня керівником курсу організовано та проведено вебінар, який пройшов змістовно і цікаво. По завершенню навчання викладачам видали сертифікати.

Викладач економічного відділення Левченко О.Ф. 11.11.2021 р. прийняла участь у вебінарі на тему: “Як мотивувати учня в умовах дистанційного навчання”, який було організовано на платформі онлайн – навчання “Prosvita”.