м. Житомир, вул. Покровська, 96

Під час дистанційного навчання важко доводиться і викладачам, і студентам. Але ми намагаємось знайти компроміс, пристосуватись до продиктованих часом умов. Дуже хочеться, щоб наші студенти відчували підтримку, турботу, участь викладача в їхньому житті навіть на відстані.

Особлива подяка першокурсникам, адже їм довелося зануритися в дистанційне навчання, ще не цілком адаптувавшись до звичного навчального процесу в коледжі. Так, викладачі всіляко намагаються допомогти їм у підготовці: розробляють різні форми самостійної роботи, підбирають довідкову літературу, рекомендують свої методичні розробки та посилання на різні інтернет-джерела, створюють свої відеоконсультації, викладають інформацію на каналах ютуба, власних сайтах та проводять онлайн-заняття на різних освітніх платформах…

Але спробуйте поставити себе сьогодні на місце здобувача освіти. Важко, погодьтесь. Вони молодці, адже встигають розібратися самотужки, законспектувати навчальний матеріал, виконати практичні завдання, вправи, тести, розв’язати задачі, намалювати схеми, зробити фото своєї роботи і надіслати вчасно різним викладачам! І що важливо  – різними способами: електронною поштою, через портал,  Viber, Telegram… Тому не дивуйтесь, що інколи вам замість конспектів з історії надійдуть задачі з математики або замість біографії  Лесі Українки – аналіз творчості Булгакова. Головне, що наші студенти працюють!

Погляньте лише, як майстерно студентки групи ЕкО-11 Печенюк Богдана та Ткачук Кристина читають напам’ять програмовий вірш Лесі Українки «Contra spem spero»! Самостійно вивчили і зробили відеозапис.

Підтримуйте тих, хто наполегливо працює, заохочуйте високими балами, дякуйте за роботу, адже вони це роблять без нас!

Викладач української мови та літератури,
спеціаліст вищої категорії,
викладач-методист Ємець Леся