м. Житомир, вул. Покровська, 96

З першими лагідними проміннями сонця починаються польові роботи. Не винятком  є викладачі і  студенти циклової комісії агрономічних дисциплін, які не дивлячись на складну епідеміологічну ситуацію стараються вчасно  провести ранньо-весняні роботи на колекційно-демонстраційних ділянках ЖАТК.

Так, студентами групи А-33 Сергійчук Андрійом та Тимощук Олександрою, разом з викладачем Романюк Е.В. був підготовлений грунт і посів  люпину сорту Олімп, ярої пшениці- сорту Тризо та кормових буряків сорту Центаур Полі в  складі польової сівозміни, з метою вивчення впливу ефективності агротехнічних прийомів на чисельність шкодочинних організмів, визначення їх ЕПШ в період вегетації та спостереження за  їхнім ростом і розвитком.

Викладачем Зубрицькою С.В. та студентами групи А-31Бондарчук Денисом та Іваніченко Артуром був проведений догляд за ділянкою самшиту. З цією метою проведено рихлення міжрядь та знищення бур’янів, окреслені кордони ділянки, проведений огляд багаторічника після перезимівлі та знищення пошкоджених ділянок рослин.

Підготували: викладачі цк агрономічних дисциплін
Романюк Е.В.
Зубрицька С.В.