Новини
З 06 по 20 листопада триватиме додатковий набір на навчання для здобуття ОС “Бакалавр” на основі 11 класів, ОКР “Молодший спеціаліст” та ОС “Бакалавр”
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Четвертий рік поспіль триває співпраця Житомирського агротехнічного коледжу та Українського центру дуальної освіти. З 2018 року вже не один десяток студентів мали змогу пройти практичне навчання та працевлаштуватися в ІТ-галузі. З початком нового навчального року ми продовжуємо нашу співпрацю. Директором Центру Миколою-Олегом Єршовим 5 жовтня було проведено виробничу екскурсію для студентів двох груп програмістів (П-21 та П-22). За чотири роки центр дуальної освіти зазнав певних кількісних та якісних еволюційних змін: розширено робочий простір, удосконалено форми й методи роботи зі студентською молоддю, зреалізовано стартові кар’єрні прагнення більше ніж півсотні молодих ІТ-фахівців, серед яких вагома частина – випускники коледжу, включно із засновником центру.

Під час виробничих екскурсій традиційно проводяться зустрічі з найбільш успішними фахівцями Центру. Історії їхнього успіху надихають молодь, додають впевненості у правильності власного професійного вибору, стимулюють до саморозвитку та самовдосконалення. Цього разу учасники екскурсії також познайомилися з кількома особистими історіями успішного професійного старту. Приємно вразив жвавий і невимушений діалог: питань було незвично багато, студенти почувалися невимушено, виявляли живий інтерес до особливостей професійної діяльності ІТ-фахівця, діючих проєктів Центру і нових ідей, реалізація яких лише набирає обертів. Найбільше увага молоді фокусувалася на спільних спортивних івентах та арені для змагань із кібер-дисциплін.

Висловлюю вдячність М.-О. Єршову та ІТ-фахівцям Українського центру дуальної освіти за цікаву екскурсію, тривалу і плідну співпрацю з формування професійної і кар’єрної компетентності майбутніх ІТ-спеціалістів та освічених членів інформаційного суспільства.

Лавріщев О.О.