Новини
З 29 червня по 13 липня триває прийом заяв та документів на вступ до ЖАТФК абітурієнтів на основі 9 класів--Із 28 березня 2022 року ЖАТФК відновлює освітній процес за дистанційною формою навчання
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Викладачі циклової комісії іноземних мов співпрацюють з Благодійною Організацією “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ВАЛЬКІРІЯ”, яка надає безоплатну гуманітарну адресну допомогу  представникам ЗСУ та громадянам, що постраждали внаслідок бойових дій, розгорнутих російськими агресорами на території нашої держави. Протягом війни, що точиться на українській землі, Фонд працює над встановленням волонтерських зав’язків з країнами Європи та США.

06 травня в місті Чернівці відбулася зустріч з представниками Румунії та США, які передали гуманітарний вантаж для жителів нашої області.

Хочемо відмітити, що ряди волонтерів постійно зростають. Дякуємо усім небайдужим патріотам, нашим працівникам, студентам і їх батькам, які долучалися і долучаються до волонтерського руху. Спільними зусиллями ми наближаємо нашу Перемогу. СЛАВА УКРАЇНІ!

Циклова комісія іноземних мов