м. Житомир, вул. Покровська, 96

Незважаючи на складні санітарно-епідеміологічні обставини, викладачі відділення «Агроінженерія» продовжують співпрацю з міжнародними партнерами, що дозволяє постійно підвищувати свій професійний рівень.

Викладачі циклової комісії відділення «Агроінженерія» Добранський Сергій та Герасимчук Дмитро взяли участь у онлайн-семінарі на тему «Обслуговування доїльного обладнання» у рамках проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України (FABU)», який фінансує Федеральне міністерство продовольства і сільського господарства Німеччини.

Мета проекту: Поліпшення методів та змісту практичного навчання в аграрних коледжах України, забезпечення їх використання учасниками проекту та запровадження механізмів їх подальшого постійного удосконалення.

У рамках цього проекту 19-20 квітня цього року був проведений онлайн-семінар на тему «Обслуговування доїльного обладнання» для викладачів закладів фахової передвищої освіти із спеціальностей  208 «Агроінженерія». З німецької сторони для проведення семінару був запрошений доктор Дірк Гьомберг.