м. Житомир, вул. Покровська, 96

В умовах колекційно-дослідного поля Житомирського агротехнічного коледжу у 2020 році проводилися сортовипробувальні дослідження з вивчення різних сортів овочевих культур наданих представником Японської фірми Sakata. Це дало можливість нашим студентам ознайомитися із сучасними досягненнями  селекції передових японських і європейських селекціонерів, відпрацювати на практиці та адаптувати до умов наших ґрунтово-кліматичних умов інтенсивні технології по вирощуванню наданих нам сортів і  гібридів овочевих культур.

Приємно зазначити й те, що цю справу з організації сортовипробування  та моніторингу в період вегетаційного періоду на нашому дослідному полі здійснював менеджер вищезгаданої фірми з розвитку в країнах Європи Лебедівський Богдан Васильович, який у 2004 році закінчив наш навчальний заклад відділення «Агрономія».

Завідувач колекційно-дослідним полем та тепличним господарством Мельничук В.В. зі студентами агрономічного відділення виростили розсаду та забезпечували сучасну технологію вирощування та сортовипробування в період вегетації овочевих культур.

Вся вирощена овочева продукція в умовах колекційно-дослідного поля та тепличного господарства була використана для харчування з метою здешевлення обідів в їдальні коледжу.

Лебедівський Б.В. знайшов час зустрітися зі студентами навчальних груп А-21бстн та А-42 з якими поділився спогадами та враженнями від своїх студентських років в коледжі, висловив найщиріші побажання майбутнім фахівцям та мотивував актуальність професії агронома на ринку праці.

Викладачі спеціальних дисциплін, кандидати с/г наук Євтушок І.М., Мартенюк Г.М. також долучилися до тематики сучасних  інноваційних технологій в овочівництві.

Лебедівський Б.В. відповів на численні запитання викладачів та студентів під час зустрічі.

Заступник директора з виховної роботи,
П.Д. Іванцов