Новини
З 29 липня по 23 серпня 2022 року розпочинається прийом електронних заяв від вступників на основі ОКР молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня молодшого бакалавра та фахового молодшого бакалавра--Оголошується набір одинадцятикласників до ЖАТФК. Ти можеш вступити на бюджетну форму навчання без тесту НМТ!
м. Житомир, вул. Покровська, 96

На відділенні агрономії, яке очолює к.с.г.н. Залевський Р.А. протягом останніх 6-и років практикується проведення стажування викладачів у ПП “Галекс-Агро” Новоград-Волинського району, директором якого є випускник нашого коледжу – Ющенко О.М. Це сільськогосподарське підприємство спеціалізується на технологіях органічного виробництва в галузі рослинництва і тваринництва. На даний час воно досягло високих показників. Технології, впроваджені в цьому підприємстві, визнані на світовому ринку та відповідають міжнародним стандартам. І це без перебільшення. Підприємство ПП “Галекс- Агро” налічує 10,5 тис. га сільськогосподарських угідь, частина яких сертифіковані за міжнародними стандартами під органічне виробництво. Викладачі коледжу: завідувачка кафедри “Агрономія та лісове господарство”, к.с.г.н, доцент Цуман Н.В. і заступник директора з виховної роботи, викладач-методист, викладач вищої категорії Іванцов П. Д. пройшли стажування в ПП “Галекс-Агро”.

Стажування відбувалось у вигляді локаційних занять безпосередньо на полях з різними сільськогосподарськими культурами та у виробничих підрозділах підприємства. Викладачі, які проходили стажування відмітили високий інноваційний рівень в сільськогосподарському підприємстві з питань: агрологістики, технологій вирощування сільськогосподарських культур, їх переробки та реалізації виробленої продукції. Навіть на даний час підприємство експортує продукцію до Швеції, Австрії, ОАЕ і інші країни та реалізовує її в межах внутрішнього ринку. Підприємство впроваджує також і власні технології, набуті і вдосконалені шляхом власного досвіду, які визнані міжнародними стандартами.

Серед керівного складу ПП “Галекс-Агро” в галузі “Рослинництво”, спеціальності 201 “Агрономія”, виробничий процес забезпечують випускники коледжу різних років: виконавчий директор відділу рослинництва Гудзь Г.А. (1995), головний агроном – Савчук Р.М. (1993), головний спеціаліст Шащук А.В.(2003).

Житомирський агротехнічний фаховий коледж і на даний час тісно співпрацює з ПП “Галекс-Агро”. Технологічну практику тут проходять наступні здобувачі освіти: Савчук М. Р., група А-31, Шащук В.А., група А-13, Січкарук П.А., група А-21б.стн.

Під час стажування темою однієї з локацій було обговорення освітноьо-професійної програми зі спеціальності 201 “Агрономія”, молодший бакалавр. В обговоренні взяли участь виконавчий директор ПП “Галекс-Агро” Леонець С. О., виконавчий директор відділу рослинництва Гудзь Г.А., головний агроном Савчук Р.М., головний спеціаліст Шащук А.В. У ході діалогу було обговорено перелік дисциплін для навчального плану. Стейкхолдери відзначили про те, що випускники коледжу мають високий рівень підготовки, але конкурентоспроможність на ринку зростає, тому необхідно впроваджувати нові конструктивні пропозиції за вимогами часу та ще більш вдосконалювати освітньо-професійні програми. Керівництво ПП “Галекс-Агро” і надалі висловило сподівання на подальшу плідну співпрацю.