Новини
З 29 червня по 13 липня триває прийом заяв та документів на вступ до ЖАТФК абітурієнтів на основі 9 класів--Із 28 березня 2022 року ЖАТФК відновлює освітній процес за дистанційною формою навчання
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Наші студенти під час дистанційного навчання отримують завдання, які розміщені на порталі коледжу, на гугл платформі та ведуть комунікацію за допомогою програми ZOOM, де старший викладач циклової комісії фізичного виховання та Захисту України Лайчук Андрій Миколайович підготував різноманітні комплекси руханок, розминок та найпростіших програм рухових активностей для студентів.

Фізичні вправи – це гарний відпочинок після занять розумовою працею та навчанням загалом. І тому студенти нашого коледжу виконуючи навчальну програму, мають змогу фізично розвиватися, а також це є одним із критеріїв їх оцінювання. Дякую студентам, які сумлінно працюють та дбають про свій гармонійний розвиток!

Видатний вчений Амосов Микола Михайлович був великим прихильником і пропагандистом фізичної культури. Кредо його життя можна висловити короткою фразою: Рух – це здоров’я, а здоров’я це життя! Тому прагнення викладачів коледжу фізичної культури та фізичного виховання знаходити усі можливі шляхи роботи, що сприятиме зміцненню здоров’я, гармонійному розвитку та загальній руховій активності студентів ЖАТФК.

Циклова комісія фізичне виховання та Захист України – Лайчук А.М.