Не зважаючи на те, що навчання в коледжі проходить в on-line режимі, тиждень кафедри «Агрономія та лісове господарство» і циклової комісії агрономічних дисциплінвідділення «Агрономія» пройшов в динамічному режимі. Одним із важливих показників якості освітнього процесу є здатність здобувачів вищої освіти впроваджувати отримані теоретичні знання на практиці у виробничих умовах. Однак, дистанційна форма навчання також дає можливість для здобувачів освіти в on-line режимі після наданої викладачем інформації під час проведення практичних занять наконференц-платформі Zoom отримувати практичні навички.

Цьогоріч тиждень розпочався із практичного заняття з дисципліни “Технологія в галузях рослинництва”, яке проводила голова циклової комісії Борисевич Л. В. з групою А-42т за темою “Технологія вирощування кукурудзи”. Під час практичного заняття здобувачі освіти визначали елементи технології та якісні показники. За результатами підсумкового опитування рівень якості знань досить високий показник – більше 70 %.

Слід відмітити й те, що й інші викладачі: Ходаківська Н.І., Муляр О.Д., Немерицька Л.В. та інші також провели заняття на високому якісному рівні.

Тиждень циклової комісії агрономічних дисциплін традиційно проходить у листопаді і присвячується Дню працівника сільського господарства. Цього року День працівника сільського господарства, який буде відзначатися 20 листопада, особливий. Саме зараз українці, як ніколи, зрозуміли цінність роботи агросектору.

Колеги, вітаємо із професійним святом! Дякуємо за вашу працю, зичимо міцного здоров’я і сімейного затишкуі миру.