Новини
З 29 червня по 13 липня триває прийом заяв та документів на вступ до ЖАТФК абітурієнтів на основі 9 класів--Із 28 березня 2022 року ЖАТФК відновлює освітній процес за дистанційною формою навчання
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Розпочався тиждень складання комплексних кваліфікаційних іспитів (ККІ) здобувачами освіти випускних груп циклової комісії агрономічних дисциплін.

20 червня на цикловій комісії відділення “Агрономія” ЖАТФК розпочалася здача ККІ. Цей іспит є завершальним етапом виконання здобувачами освіти індивідуального навчального плану. Враховуючи ситуацію в країні, він проводився як очно, так і дистанційно за допомогою платформи Zoom.

Іспит приймала комісія у складі:

  • голова комісії – Білявський Ю.А.,
  • кандидат с-г наук,доцент, головний спеціаліст відділу контролю в насінництві та розсадництві Головного управління Держпродспожислужби в Житомирській області;
  • заступник голови Тимошенко М.М. – в.о.директора ЖАТФК;

Члени комісії:

  • Борисевич Л.В.- викладач спеціальних дисциплін;
  • Бондарчук О.С. – викладач спеціальних дисциплін.

Іспит складали студенти групи А-42.
Члени комісії вислухали відповіді здобувачів та позитивно оцінили їхні знання.

Також привітали студентів із завершенням освітнього процесу в навчальному закладі, побажали їм оптимізму, наполегливості у своєму прагненні до знань та не зупинятися на досягнутому. Запросили продовжити навчання у коледжі для здобуття ступеня “Бакалавр”.