10 листопада 2022 р. в приміщенні Бізнес хабу Радомишльської громади відбувся тренінг на тему «ОСОБЛИВОСТІ ЗАЛУЧЕННЯ ГРАНТОВИХ КОШТІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ В УМОВАХ ВІЙНИ. ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ” в рамках реалізації грантового проекту за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Війна триває і ми, свідоме покоління українців, турбуємося про майбутнє та відновлення економіки України вже сьогодні. Одним із важливих інструментів у цьому напрямі є грантові програми, конкурси, в рамках яких надаються ресурси на безповоротній основі для реалізації окремої ідеї чи проекту. До даного тренінгу долучилася і викладачка нашого коледжу Світлана ЖУРАВЕЛЬ, де спільно з іншими учасниками отримувала досвід та практичні поради де шукати грантові програми та які є найактуальнішими в умовах війни.

Організатором тренінгу є: Радомишльська міська рада за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні у співпраці з Благодійною організацією Благодійний Фонд «Радомишль – наш дім» у партнерстві з Програмою малих грантів ПРООН-ГЕФ, мережею ОГС «Зелена Житомирщина», ГО «НАМ НЕБАЙДУЖЕ».