Новини
З 06 по 20 листопада триватиме додатковий набір на навчання для здобуття ОС “Бакалавр” на основі 11 класів, ОКР “Молодший спеціаліст” та ОС “Бакалавр”
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Відповідно до плану роботи коледжу 28 вересня 2021 року для здобувачів освіти групи Аі-34 було проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Правила дорожнього руху» викладачем Бучком Ігорем Олександровичем.

Обрана  тема відкритого заняття «Регулювання дорожнього руху за допомогою сигналів світлофорів та регулювальника» була та є актуальною і нині, тому важливим є досконале володіння навчальним матеріалом та дотримання методики викладання навчального матеріалу здобувачам освіти.

Лекційне заняття було забезпечено електрифікованим стендом світлофорів, який забезпечує повний цикл їх роботи та мультимедійним супроводом з демонстрацією слайдів, які активізували візуальне сприйняття матеріалу.

Викладач пояснив та наголосив на тому, що знання сигналів світлофора та регулювальника є надто важливими, адже від цього іноді залежить навіть життя людини, а недотримання правил безпеки руху може призвести до трагічних наслідків.

Знання отримані на занятті дадуть можливість здобувачам освіти у майбутньому зберегти не лише своє життя, а й життя інших учасників дорожнього руху, адже через порушення та нехтування водіями сигналів світлофорів та регулювальника гинуть та травмуються люди, пошкоджуються транспортні засоби та рухомий склад.

Закріплення навчального матеріалу здійснювалося фронтальним опитуванням.

Присутні на відкритому занятті викладачі також наголосили на актуальності теми заняття й відзначили змістовність та якість викладу навчального матеріалу.