22 травня в рамках тижня циклової комісії фізичного виховання та захисту України в спортивному залі 2, було проведено відкрите тренування з Кікбоксингу викладачем фізичного виховання та тренером Кобель Ярославом Олеговичем. Всі бажаючі мали можливість спробувати свої сили і навики.

Кікбоксинг – це унікальний вид єдиноборств, в якому гармонійно поєднані елементи карате, боксу і тайського боксу. У кікбоксингу поєднується комплекс прийомів з махами руками і ногами, але при цьому захоплення і удари колінами, ліктями і головою заборонені. Відмінністю від безлічі інших різновидів єдиноборств є те, що в кікбоксингу можна вкладати максимальну силу в удар і навіть нокаутувати суперника.

Відвідуючи уроки кікбоксингу для новачків, ви зможете швидко поставити точність ударів ногами і руками, зробити своє тіло більш гнучким і розтягнутим, а також знайти корисні в повсякденному житті навички самооборони.
Тренування відвідали студенти груп Ат-11, Е-11, Аі-12, Аі- 11, П-12.

Тренування пройшло цікаво, енергійно і фізично не легко. Ярослав Олегович професійно показував елементи ударів, захисту які студенти намагались повторити.

Якщо Ви бажаєте навчитись Кікбоксингу, то ми запрошуємо Вас на тренування, які проходять в спортивній залі 2, понеділок, середа, п’ятниця на 17:30.
Чекаємо саме на Тебе!🔥

Дякуємо ЗСУ за можливість жити, працювати, навчатись.💛💙

ЦК фізичного виховання та захисту України