Новини
З 06 по 20 листопада триватиме додатковий набір на навчання для здобуття ОС “Бакалавр” на основі 11 класів, ОКР “Молодший спеціаліст” та ОС “Бакалавр”
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Відповідно до плану роботи коледжу на поточний тиждень, 7 жовтня було проведено відкрите заняття з дисципліни «Електромонтажна практика» викладачами Новосилецьким Ю.Л., Логвіновим Г.С., Мельничуком В.В., Лавріщевим О.О. та майстром виробничого навчання Смаглюком А.І. в групах Е-31 та Е-32.

Практичне заняття розпочав Смаглюк А.І. з інструктажем з техніки безпеки по завершенню якого студенти подивились невеликий відеоматеріал з дотримання вимог техніки безпеки при роботі з електрообладнанням. Підсумкове заняття пройшло у вигляді конкурсної боротьби між двома навчальними групами. Студенти позмагались як у індивідуальних так і групових конкурсах. Теоретичний блок включав у себе ряд запитань-відповідей на загальні знання теорії (індивідуальний залік) та знання графічних позначень елементів принципових схем (групове завдання).

Практичний блок вимагав індивідуальної роботи по збиранню схеми реверсивного пуску електричного двигуна та спорядження електромонтера для піднімання на опору.

Заняття проводилось у дружній атмосфері, студенти та гості заняття (викладачі коледжу – Дурас М.В. та Веремій Т.Б.) виявляли зацікавленість та вболівали за студентські команди.

Лавріщев О.О.