Новини
З 29 червня по 13 липня триває прийом заяв та документів на вступ до ЖАТФК абітурієнтів на основі 9 класів--Із 28 березня 2022 року ЖАТФК відновлює освітній процес за дистанційною формою навчання
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Шановні студенти!

В час, коли весь український народ об’єднався у запеклій боротьбі проти російських окупантів, молодь також може зробити вагомий внесок у наближення перемоги та відбудови звільненої від агресора України.

Йдеться не лише про волонтерську діяльність. Важливо також продовжити здобуття знань навіть в умовах воєнного стану. Адже Україні потрібні висококласні фахівці.

ЖАТФК «Житомирський агротехнічний фаховий коледж» працює на сьогодні в режимі дистанційної та очної форм навчання, аби забезпечити максимальну участь студентів в освітньому процесі.

Тому кафедра загально-технічних дисциплін звертається до всіх здобувачів освіти: повідомте, будь ласка, керівників груп, у кого є можливість навчатися очно. Викладачі проводитимуть консультації з курсового та дипломного проєктування, практичні і лабораторні роботи. Створені умови для проведення навчальних практик.

Спільними зусиллями ми зможемо подолати чимало перешкод і наполегливою працею, сумлінним навчанням долучитися до перемоги нашого народу над ворогом.

Слава Україні!

Олександр Рябчук,
завідувач Кафедри загально-технічних дисциплін