м. Житомир, вул. Покровська, 96

29.04.2021 р. відбувся XIV обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я», організований Обласним центром дитячої та юнацької творчості.

Викладач фізичного виховання Житомирського агротехнічного коледжу, член тренерської ради України з триатлону, керівник секції веслування на човнах Дракон Лайчук Андрій Миколайович став одним із членів журі конкурсу разом із поважними колегами Іриною Ковальчук та Миколою Крук.

Було переглянуто 25 відеосюжетів юних, натхненних спортом і здоровим способом життя, людей. Звичайно, серед такої кількості амбіційних та прогресивних учасників було важко обирати переможців. Адже, кожен із них висловив дуже цінні та корисні думки щодо ставлення до здоров’я в умовах нашого повсякденного життя. Тому, ми дуже вдячні нашій молоді за прагнення донести до кожного, на що звертати увагу у нашому активному повсякденному житті аби завжди залишатись у тонусі.

Хочу щиро привітати усіх учасників конкурсу з чудово представленою роботою та подякувати за вагомий внесок, який кожен з Вас зробив для висвітлення даної тематики. Ви молодці!