Упродовж двох тижнів (з 6.03.23 по 18.03.23) студенти Житомирського державного університету імені Івана Франка проходили педагогічну практику на відділені «Електрифікація та інформаційні системи».

Програмою проходження педагогічної практики було передбачено ознайомлення з методикою викладання дисциплін у професійно-технічних навчальних закладах. Окрім відвідування занять, студенти-практиканти проводили психолого-педагогічне спостереження за студентськими колективами груп П-11, П-12, Е-11 та Е-12. Куратори цих груп Коновалова Вікторія Анатоліївна, Габрійчук Наталія Ігорівна, Шафарчук Світлана Павлівна та Соколовська Людмила Михайлівна охоче погодились стати наставниками своїх майбутніх колег. Отож, студенти ЖДУ не тільки ознайомилися з відповідною документацією, різними методами й формами виховної роботи, але і спробували себе в ролі кураторів. Заключним етапом педагогічної практики була підготовка і проведення виховного заходу в групі П-12 на тему: «Небезпечна субкультура – ПВК «Редан».

За відгуками студентів-практикантів, вони здобули нові практичні уміння і навички, отримали цінний досвід та безліч позитивних емоцій під час спілкування з викладацьким складом та студентами перших курсів нашого коледжу.

Вікторія КОНОВАЛОВА,
куратор групи П-12