Новини
З 29 липня по 23 серпня 2022 року розпочинається прийом електронних заяв від вступників на основі ОКР молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня молодшого бакалавра та фахового молодшого бакалавра--Оголошується набір одинадцятикласників до ЖАТФК. Ти можеш вступити на бюджетну форму навчання без тесту НМТ!
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Завершення навчального року для випускників є не простим випробуванням. Цей рік не став виключенням. Студенти груп Е-41 та Е-42 відділення «Електрифікація та інформаційні системи» спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» успішно захистили свої дипломні роботи, не зважаючи на важкі умови доступності. У зв’язку з війною, частина студентів була вимушена захищати дипломи дистанційно, не маючи можливості бути присутніми стаціонарно. Головою комісії був заступник головного інженера Житомирського РЕМ АТ “Житомиробленерго. У складі комісії були: директор Житомирського агротехнічного фахового коледжу Тимошенко М.М., а також викладачі кафедри Дурас М.В. та Логвінов Г.С. Всі студенти гідно представили свої роботи.

Викладач спеціальних дисциплін  відділення «Електрифікація та інформаційні системи» кафедри«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Дурас М.В.