Новини
З 29 липня по 23 серпня 2022 року розпочинається прийом електронних заяв від вступників на основі ОКР молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня молодшого бакалавра та фахового молодшого бакалавра--Оголошується набір одинадцятикласників до ЖАТФК. Ти можеш вступити на бюджетну форму навчання без тесту НМТ!
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Що таке курсова робота? І чому стільки головного болю викликає у студента? Зазвичай, курсова робота – це посередник між рефератом та дипломною роботою. Для студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» дипломна робота не передбачена навчальним планом. Тому курсова робота з фахової дисципліни «Об’єктно-орієнтоване програмування» стає плацдармом для розробки повноцінного програмного продукту для студентів-випускників.

Теми курсових робіт студенти одержують після проходження виробничо-технологічної практики. Більшість із них повертаються з повноцінними програмними розробками і можуть бути впровадженні в роботу тієї чи іншої системи. Під час написання курсової роботи студенти мають можливість модернізувати та вдосконалити свою програмну розробку, систематизувати отримані теоретичні знання. Крім цього, студенти набувають навичок проведення наукових досліджень з певної предметної області.

Під час зимової сесії відбувся захист курсових робіт студентами четвертого курсу груп П-41 та П-42.
Членами комісії було відзначено наступні курсові роботи студентів Владислава Островського, Данила Грицкевича, Олександра Поплавського, Віктора Третяка, Владислава Бігуна, Дарини Іваненко, Марії Шевчук, Даніеля Ємця.

Наталя Габрійчук, Людмила Можаровська
викладачі спеціальних дисциплін ЦК «Комп’ютерні науки»