Новини
З 29 липня по 23 серпня 2022 року розпочинається прийом електронних заяв від вступників на основі ОКР молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня молодшого бакалавра та фахового молодшого бакалавра--Оголошується набір одинадцятикласників до ЖАТФК. Ти можеш вступити на бюджетну форму навчання без тесту НМТ!
м. Житомир, вул. Покровська, 96

У грудні 2021 року відбувся захист звітів виробничої технологічної практики студентами групи Аі-45 в аудиторії № 53. До захисту звітів були допущені всі студенти групи. 

Членами комісії адміністрацією були назначені Довбиш Андрій Петрович, Рябчук Олександр Павлович і Шмалюк Микола Іванович.

Студенти проходили виробничу технологічну практику у різних за специфікою господарствах: частина – у сільськогосподарських підприємствах, частина – на станціях технічного обслуговування, а деякі студенти – у фермерських господарствах Німеччини. 

Враховуючи специфіку господарства студентами були виконані спеціальні завдання у звітах з виробничої практики. Членами комісії ставилися запитання, які стосувалися знань саме з основних дисциплін підготовки агроінженера.

Студент Супрунчук Володимир відповідає на запитання, які стосуються будови, принципу роботи й ремонту двигуна внутрішнього згорання.

Ковальський Дмитро  доповів, як під час практики він комплектував і обслуговував  орний агрегат.

Не менш цікаві і складні запитання отримав Максим Дубінчук, які стосувалися системи мащення двигуна внутрішнього згорання. Але ці запитання для нього виявилися звичайними, бо він з дитинства допомагає батькові ремонтувати й обслуговувати різноманітну сільськогосподарську техніку. 

Черненко Микола приємно здивував членів комісії знаннями повітряної системи охолодження двигуна Д-144.

Андрій Гавриленко на практиці отримав досвід збирання картоплі комбінованим способом. Також він поділився своїм баченням шляхів зменшення пошкодження бульб.

А староста групи Чишкевич Євген показав відмінні знання в способах руху ґрунтообробних агрегатів перед сівбою озимих культур.

Члени комісії, порадившись, вирішили належно оцінити студентів, за надані відповіді на поставлені запитання.

Молодці! Ви гідно виконали програму виробничої технологічної практики, закріпили теоретичні знання, отримані на заняттях в коледжі, підтвердили важливість проведення даної практики і цим самим показали приклад молодшим.

Викладачі кафедри загально-технічних дисциплін
Рябчук О.П.,  Довбиш А.П.