м. Житомир, вул. Покровська, 96

17 квітня 2021 року в Житомирському агротехнічному коледжі відбудеться сьома Житомирська обласна студентсько-учнівська історико-краєзнавча конференція.

Планується робота за наступними секціями:

  • Історіографія, джерелознавство, археологія, етнографія рідного краю.
  • Історія Житомирщини в контексті історії України.
  • Твої люди, Житомирщино!
  • Розвиток культури на теренах нашого краю: історичний аспект.
  • З історії міст, сіл, підприємств, організацій сучасної Житомирської області.

Умови участі в роботі конференції

  1. Заявку учасника слід подати до 25 березня 2021 р. на електронну адресу Malyhyn@ukr.net. У заявці обов’язково вказується: 1) прізвище, ім’я, по батькові учасника; 2) дата народження; 3) місто (село), район, область; 4) контактний телефон (бажано мобільний); 5) повна назва навчального закладу, який представляє учасник; учні вказують клас, студенти – факультет (відділення), групу; 6) тема доповіді; 7) ПІБ, посада керівника науково-дослідницької роботи (повністю); 8) зазначити про необхідність мультимедійного проектора (зі звуком чи без); 9) Участь очна, чи заочна (у випадку заочної участі чітко зазначити адресу, індекс).
  2. За матеріалами конференції буде видано збірник наукових праць, який учасники конференції БЕЗКОШТОВНО отримають при реєстрації. Тому тексти статей (до 5 сторінок) в електронному варіанті з науково-довідковим апаратом до 25 березня 2021 р. слід надіслати на електронну адресу Malyhyn@ukr.net (заявка на участь та стаття мають становити окремі документи). Про отримання матеріалів учасник конференції буде проінформований повідомленням на електронну адресу, з якої вони надійшли. Якщо участь заочна і автор бажає отримати збірник наукових статей, до вказаного часу слід перерахувати 60 грн. (послуги пошти) на картку 4731 2196 1629 6517 (Малихін Юрій Володимирович) та надіслати відсканований (або якісно сфотографований) чек на вищезазначену електронну адресу, а також чіткі координати куди відсилати збірник.
  3. Вимоги до тексту статті: на першій сторінці зверху в правому кутку вказуються дані про виконавця (ПІБ, навчальний заклад, відділення, група, клас) та його наукового керівника (ПІБ, посада). Далі по центру зазначається назва статті, після чого йде текст. Текст повинен бути набраний у редакторі Microsoft Word. doc., шрифт Times New Roman, кегель 14. Формат А 4, інтервал – 1,5, всі поля – 2 см, посилання у тексті в квадратних дужках (перша цифра – номер джерела, через кому друга цифра – сторінка (приклад [4, с. 76]). Список використаних джерел та літератури – в кінці тексту у алфавітному порядку. За якість поданого матеріалу відповідальність несуть автори та їх наукові керівники. Оргкомітет залишає за собою право не приймати публікації, які не відповідають зазначеним вимогам.

Додаткова інформація

Конференція проходитиме в приміщенні Житомирського агротехнічного коледжу, що знаходиться за адресою м. Житомир, вул. Покровська, 96. З автовокзалу проїзд до зупинки «Агротехколедж» маршрутними таксі №№ 8, 10, 110, 125; тролейбусом №4.

Реєстрація учасників конференції здійснюватиметься з 9.30 до 10.00 у фойє агротехколеджу.

У разі продовження карантинних обмежень, пов’язаних із пандемією covid-19, конференція відбудеться в онлайн-режимі, про що учасники будуть повідомлені додатково.

З організаційних питань звертатись за тел.: 097 22-78-341 (Юрій Володимирович, після 15.00).