м. Житомир, вул. Покровська, 96

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області Олена Коваленко провела для студентів 1-го курсу Житомирського агротехнічного коледжу онлайн-семінар «Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та його роль в реалізації національного превентивного механізму».

Під час заходу слухачі мали змогу ознайомитися з особливостями функціонування інституту Омбудсмана в Україні, актами його реагування, порядком звернення, функціями Уповноваженого щодо реалізації національного превентивного механізму (НПМ), історією створення, місією та метою НПМ, завданням Департаменту НПМ, елементами моделі «Омбудсман+», роботою регіональних представництв Уповноваженого.

Наприкінці свого виступу Олена Коваленко відповіла на питання та запросила студентів долучитися до правозахисного руху в Україні.

Детальніше: https://ombudsman.gov.ua/ua/all-news/pr/student%D1%96v-zhitomirskogo-agrotexn%D1%96chnogo-koledzhu-z-d%D1%96yaln%D1%96styu-ombudsmana/

Відповідальний Сологуб М.В