м. Житомир, вул. Покровська, 96

Ми не уявляємо собі нашого життя без мережі Інтернет. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі. Необхідно віднайти правильні способи захисту нашого приватного життя, коли ми перебуваємо онлайн.

Як захистити себе і свої персональні дані від загроз в мережі та як зробити Інтернет безпечним?

Напередодні дистанційного навчання в кожній навчальній групі були проведені цікаві, сучасні і змістовні виховні заходи «Безпека дітей в Інтернеті», на яких  куратори  навчальних груп та студенти презентували свої ідеї, ділились власним досвідом та порадами щодо безпечного користуванням  Інтернетом:

  • використовувати тільки перевірені сайти,
  • не відповідати на незрозумілі листи та повідомлення,
  • не розміщувати в мережі персональні дані,
  • бути обережними під час онлайн – замовлень, тощо.

Під час активної дискусії студенти обговорювали актуальні теми: «Інтернет – залежність чи саморозвиток» (БЦІ-11; БЦІ-12), «Кіберпростір сучасних підлітків та кіберсуїцид» (П-21), «Ризики дітей в інтернеті. Гра «100 до 1» (Е-11), «Кібербулінг та кібер-терор» (Аі-31), «Кібербулінг або агресія в інтернеті» (Аі-23),  анкетування «Рівень поведінки в інтернеті»  (Аі-34). Студенти групи П-31 залучені до Safer Internet  Day Challenge 2021 за підтримки міжнародної академії Cisco з нагоди Міжнародного дня безпечного інтернету.

Соціально-психологічна служба