Ми не уявляємо собі нашого життя без мережі Інтернет. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі. Необхідно віднайти правильні способи захисту нашого приватного життя, коли ми перебуваємо онлайн.
Як захистити себе і свої персональні дані від загроз в мережі та як зробити Інтернет безпечним?
Напередодні дистанційного навчання в кожній навчальній групі були проведені цікаві, сучасні і змістовні виховні заходи «Безпека дітей в Інтернеті», на яких куратори навчальних груп та студенти презентували свої ідеї, ділились власним досвідом та порадами щодо безпечного користуванням Інтернетом:
- використовувати тільки перевірені сайти,
- не відповідати на незрозумілі листи та повідомлення,
- не розміщувати в мережі персональні дані,
- бути обережними під час онлайн – замовлень, тощо.
Під час активної дискусії студенти обговорювали актуальні теми: «Інтернет – залежність чи саморозвиток» (БЦІ-11; БЦІ-12), «Кіберпростір сучасних підлітків та кіберсуїцид» (П-21), «Ризики дітей в інтернеті. Гра «100 до 1» (Е-11), «Кібербулінг та кібер-терор» (Аі-31), «Кібербулінг або агресія в інтернеті» (Аі-23), анкетування «Рівень поведінки в інтернеті» (Аі-34). Студенти групи П-31 залучені до Safer Internet Day Challenge 2021 за підтримки міжнародної академії Cisco з нагоди Міжнародного дня безпечного інтернету.
Соціально-психологічна служба