Повага та вдячність героям, які закрили собою людство від атомного лиха!
Сьогодні, 26 квітня, по всій країні проходять пам’ятні заходи до 35-х роковин катастрофи на ЧАЕС – покладання квітів та вінків до місць вшанування ліквідаторів, проведення в онлайн режимі низки мистецьких акцій, круглих столів та конференцій.

Керівництво Житомирського агротехнічного коледжу, викладачі, студенти та випускники свято шанують пам’ять про людей, які ціною свого здоров’я, життя врятували людство від глобальної ядерної катастрофи.

В музейному комплексі Житомирського агротехнічного коледжу відбулася зустріч з працівниками закладу, які були учасниками та ліквідаторами аварії на ЧАЕС – Караченком В. Г., Можаровським Л. П., Менчинським В. І.

Їх спогади про ці трагічні дні – можливість почути живі голоси тих, кого безпосередньо торкнулася катастрофа, від кого у ті трагічні дні залежала доля людства.

Під час зустрічі ліквідатори ще раз почули слова подяки за активну громадянську позицію та особисту мужність, виявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, поділилися спогадами про ті буремні події.