27 травня на виховний захід до студентів коледжу завітав головний спеціаліст відділу профілактики злочинності, управління у справах дітей Житомирської міської ради Вадим Станіславович Жалюк.

Захід був спрямований на попередження протиправної поведінки в студентському середовищі, підвищення обізнаності студентів з кримінальної та адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень та скоєння злочинів. Підліткам також було наголошено про дотримання правил дисципліни, ведення здорового способу життя, ретельного вибору свого соціального оточення.

Незважаючи на значний обсяг роботи, яка проводиться суб’єктами соціальної роботи з метою зменшення рівня злочинності серед неповнолітніх, важливою складовою в даному напрямку є увага батьків!

Тому дуже важливо, щоб батьки цікавилися соціальним оточенням дітей, належним чином організовували їхнє дозвілля, посилили контроль за відпочинком своїх дітей у вечірній час, особливо зараз – в період військового стану.

Дуже важливо вберегти молодь від необдуманих вчинків, які можуть зламати життя, а також підвищити рівень правової освіти молодого покоління. Як відомо, ніщо так не попереджує негативні дії, як знання про негативні наслідки!

Практичний психолог Ольга Шаргіна