м. Житомир, вул. Покровська, 96

Протягом багатьох років Житомирський агротехнічний фаховий коледж плідно співпрацює з Житомирським міським центром зайнятості.

Наш заклад освіти активно долучився до проведення Днів кар’єри – 2021 року «Марафон професій».

Зустріч з випускниками ЗЗСО – 2022 року відбулася на території Березівської та Станишівської ОТГ, а з випускниками Оліївської, Глибочицької та Житомирської ОТГ у форматі вебінару на платформі Zoom.

Заступник директора з виховної роботи Іванцов П.Д., практичний психолог Шаргіна О.Б., завідуючі відділеннями Муляр Т.С., Руденко В.Г., Пилипчук Н.В., амбасадори з числа студентів коледжу Павловська Марія, Гончаренко Анна, Юсупов Тарас, Федоренко Маргарита, Шевченко Анна ознайомили випускників з умовами вступу до коледжу, головними пріоритетами навчального закладу, перспективами ступеневої освіти, умовами освітнього процесу та можливостями самореалізації своїх творчих, наукових, інтелектуальних та фізичних можливостей.

Шановні абітурієнти 2022 року, чекаємо на Вас в коледжі де Ви зможете отримати висококваліфіковану підготовку фахівця за спеціальностями які витребувані на ринку праці.

Петро Іванцов