Новини
З 29 липня по 23 серпня 2022 року розпочинається прийом електронних заяв від вступників на основі ОКР молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня молодшого бакалавра та фахового молодшого бакалавра--Оголошується набір одинадцятикласників до ЖАТФК. Ти можеш вступити на бюджетну форму навчання без тесту НМТ!
м. Житомир, вул. Покровська, 96
Збиратися разом – це початок.
Триматися разом – це прогрес.
Працювати разом – успіх!
Г.Форд.

12 січня 2022 року у Житомирському агротехнічному фаховому коледжі відбулися профспілкові звітно-виборні збори. На збори був запрошений голова Житомирської обласної профспілкової  організації працівників АПК Лисак В’ячеслав Іванович.

Голова профспілкової організації співпрацівників коледжу Оліфір Ірина Андріївна у своїй доповіді наголосила на головних пріоритетах роботи профспілкового комітету та звітувала про роботу комітету за останні п’ять років. Відмітила, що пріоритетними напрямками роботи профкому були – соціально-економічна захищеність працівників, організація культурно-масової роботи, системна робота з ветеранами війни і праці, покращення санітарно-побутових умов та охорона праці. 

Під час виступів та обговорень наголошувалось на тому, що протягом звітного періоду профкомом організовувались святкові заходи для колективу з нагоди визначних дат, професійних та новорічних свят, надавалась матеріальна допомога працівникам, які опинилися у складних життєвих обставинах, допомога при народженні дитини та інші профспілкові виплати.

Звітно-виборні збори постановили визнати роботу профкому первинної профспілкової організації за звітний період задовільною.

На зборах було обрано новий профспілковий комітет у складі 17 чоловік та голову профспілкової організації, нею знову стала викладач коледжу Оліфір Ірина Андріївна. 

Вітаємо новообраний профспілковий комітет і бажаємо успішної роботи!