25.03.2023 року Світлана ЖУРАВЕЛЬ стала учасницею РЕГІОНАЛЬНОЇ (НЕ) КОНФЕРЕНЦІЇ МАГІСТРАЛЬНИЙ Mini-EdCamp KYIV на тему: “Столична кава з ароматом якісної освіти”, де за сприяння ПМГ ПРООН-ГЕФ отримала чудову нагоду продемонструвати кращі практики освіти в інтересах сталого розвитку. В рамках заходу були проведені сесії в інноваційному форматі професійного розвитку «рівний-рівному», на яких піднімалися питання освіти в умовах надзвичайних ситуацій, реагування освітян на події внаслідок війни росії проти України.

Особливим гостем EdCamp став Ладо Апхазава – учитель із гурійського села Чібаті, що знаходиться на заході Грузії, фіналіст Global Award Teacher 2019. Ладо поділився досвідом проведення інтерактивних вправ на креативне мислення та логіку.

Цікавий виступ Олександра Педана – засновника проєкту “JuniorS” зі сприяння розвитку спорту серед школярів та студентів, що популяризує та розвиває спорт для підлітків та направлений на залучення молодого покоління до активного способу життя та виховання нової епохи спортивно-активних людей.

Понад 200 небайдужих, активних учасників освітнього процесу з різних куточків нашої України, а також Грузії об’єднались для обговорення складних питань в освіті.

Висловлюємо щирі слова вдячності організаторам неперевершеного українського освітньому проєкту EdCamp Ukraine, а також кожному, хто сприяє відновленню освіти.
Разом до перемоги 🇺🇦

#ЕdCampKyiv
#MandrykInternationalShool