Проводив збори, що проходили в приміщенні для укриття №2, директор Житомирського агротехнічного фахового коледжу Микола Тимошенко. Участь взяли заступники директора, завідувачі відділень, куратори.

Серед питань порядку денного:

  • ознайомлення батьків з результатами успішності студентів за вересень-жовтень;
  • обговорення питань, пов’язаних з організацією навчального процесу та пропозиції адміністрації щодо продовження навчання в офлайн-режимі;
  • алгоритм дій під час повітряної тривоги та інші.

Микола Тимошенко ознайомив батьків з результати анкетування першокурсників, 97% з яких позитивно оцінили своє враження від перших місяців навчання, акцентували на дружній атмосфері, котра панує у коледжі, зазначали, що приємно і цікаво спілкуватися з викладачами – професійними і доброзичливими.

Обговорили низку питань щодо правил проживання у гуртожитку та організації побуту студентів.

Було вчергове акцентовано на необхідності дотримання учасниками освітнього процесу правил поведінки під час повітряної тривоги, адже безпека студентів та працівників в умовах навчання в офлайн-режимі для адміністрації, колективу коледжу питання дуже важливе.
Спілкування, у якому взяли участь більшість батьків здобувачів освіти 1 курсу, було змістовним та пройшло у дружній атмосфері взаєморозуміння і підтримки.