Новини
11 лютого о 10:00 запрошуємо на День відкритих дверей до Житомирського агротехнічного фахового коледжу! Зустріч відбудеться очно та в онлайн форматі!--З 04 лютого початок підготовчих курсів для вступу до Житомирського агротехнічного фахового коледжу!

Шановний абітурієнте!

Ми розуміємо, як багато запитань може виникнути на етапі прийняття рішення щодо вступу до навчального закладу. Саме тому, ми вирішили зробити цей процес  максимально зручним для тебе.

Хто зможе відповісти на безліч питань та чітко пояснити всі «ньюанси» вступу, навчання, дозвілля та студентського життя? Це амбасадори Житомирського агротехнічного коледжу. Звучить занадто незрозуміло, але це лише на перший погляд.

Амбасадори ЖАТК – це студенти, які на власному досвіді знають все про навчання у Житомирському агротехнічному коледжі. Вони зможуть пояснити і розповісти про всі переваги навчання та порадити як наповнити студентське життя найяскравішими моментами.

Переходь на сторінку «Амбасадори ЖАТК» обирай свого амбасадора (зверни увагу, що ми зібрали студентів з усіх відділень коледжу для того, щоб тобі було простіше знайти амбасадора за спеціальністю, яка тебе цікавить).

Не затримуйся з запитаннями сьогодні, щоб бути впевненим у своєму виборі завтра!