В нашому коледжі свято зберігають традиції, примножують їх добрими справами, шанують історію навчального закладу.

У музейному комплексі закладу «Краю мій, моє Полісся» цікаво та змістовно висвітлена історія коледжу, історія людей, які крок за кроком творили цей заклад, виховували нові покоління спеціалістів. Їхні імена вписані золотими літерами в Книгу історії ЖАТК.

Минули роки, пройшли десятиліття, а память про людей, що творили історію, сприяли становленню і розвитку закладу, зберігається, цінується, продовжується. Таким продовженням можна вважати нову сторінку в історії коледжу – «Алею пам’яті». Вона започаткована з ініціативи директора закладу Тимошенка М. М. та колишнього викладача В. А.Сліпчука, який навчався в нашому закладі, потім довгий час працював на агрономічному відділені та весь час займався дослідницькою роботою з плодівництва, а також голови ветеранської організації коледжу, заслуженого вчителя України Шкатули Г. Д.

Суть ідеї полягала в тому, щоб, шануючи пам’ять тих працівників, хто постійно творив історію навчального закладу, сприяв багатотисячній підготовці спеціалістів для сільського господарства, висадити алею саджанців червоного дуба. Нині це вже пятдесят дерев.

Ось і цієї весни алея знову поповнилася десятьма молодими саджанцями в память про людей, які залишили яскравий слід в історії нашого коледжу.

Іванцов П. Д., викладач спеціальних   дисциплін відділення «Агрономія»