6 травня 2023 року в Житомирському фаховому агротехнічному коледжі  пройшов День відкритих дверей – традиційний і дуже затребуваний серед майбутніх абітурієнтів захід. Адже саме він дає відповіді на десятки питань, які виникають у вступників – і щодо спеціальностей, які пропонує заклад освіти та їх затребуваності на сучасному ринку праці, і щодо умов навчання, проживання, відпочинку.

Зустрічали майбутніх вступників, їх батьків та рідних у коледжі, як дорогих гостей. Адже усім членам нашої коледжанської родини щиро хочеться, щоб кожному передалась доброзичлива атмосфера, яка панує в закладі освіти, щоб відчули, що навчатися тут перспективно, комфортно і дуже цікаво…

Тож насамперед вітали гостей приємними  словами, щирою посмішкою і виступами наших прекрасних колективів художньої самодіяльності – естрадно-духового оркестру, гуртка естрадної пісні та народного вокального ансамблю “Чарівність”. А ще пригощали різноманітними смаколиками, яблуками з власного саду, медом, фіточаями, вирощеними на дослідних ділянках.

Офіційна частина зустрічі розпочалася а актовій залі. З вітальним словом до присутніх звернувся директор Житомирського агротехнічного фахового коледжу, заслужений працівник освіти України, доктор економічних наук Микола Тимошенко, який розповів і про славну історію коледжу, який вже наближається до свого 100-літнього ювілею і сьогодні впевнено підтверджує звання флагмана аграрної освіти Житомирщини, і про напрями підготовки та спеціальності, високий професійний і науковий рівень викладацького складу,  а також про те, чому диплом ЖАТФК дає усі шанси стати затребуваним, конкурентоспроможним і високооплачуваним фахівцем на ринку праці.

Відповідальний секретар приймальної комісії Катерина Базилівська, у свою чергу, акцентувала  увагу на особливостях вступної кампанії 2023, графіку  роботи приймальної комісії, правилах прийому на 2023 рік, порядком подачі заяв на вступ, процедурою проведення вступних іспитів та співбесід.

Голова студентської ради самоврядування Марія Павловська розповіла про студентське життя, умови навчання, можливість участі у різноманітних гуртках та цікавих і корисних варіантах  проведення дозвілля, роботу ради студентського самоврядування та висловила подяку директору коледжу, адміністрації і усьому колективу за високий рівень організації освітнього процесу та створення усіх необхідних умов для комфортного і цікавого відпочинку, розвитку своїх талантів.

Наступним етапом заходу стала презентація відділень, яка відбувалася за окремими локаціями. Завідувачі відділень, викладачі та студенти ознайомили майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями, які можна отримати, вступивши в коледж. Також на зустрічах були присутні випускники, які після закінчення ЖАТФК продовжили навчання в престижних закладах вищої освіти або успішно працюють за спеціальностями, які отримали в коледжі.

Окрема увага – студентським гуртожиткам та умовам проживання в них,  а також їдальні та буфету коледжу, медпункту.

На стадіоні, який є дуже популярним місцем заняття спортом, відпочинку і корисного проведення дозвілля здобувачів освіти, на гостей чекало ще одне приємне і яскраве дійсно – виступи спортсменів і групи підтримки, які залишили багато позитивних емоцій і незабутніх вражень.

В рамках дня відкритих дверей був проведений обласний конкурс професійної майстерності з професії 8331 «Тракторист-машиніст сільського виробництва» серед здобувачів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Впевнені, цей день залишить лише найкращі враження і спогади у наших гостей. І дуже скоро ми побачимо їх серед абітурієнтів Житомирського агротехнічного фахового коледжу. Будемо раді їх навчати, станемо друзями і наставниками в повсякденному житті та з радістю передамо свої знання і досвід для становлення їх як спеціалістів, додамо свою частинку у формування їх як особистостей та гідних громадян нашої неньки України!