11 листопада 2022 року до Житомирського агротехнічного фахового коледжу з гуманітарною місією прибули представники Міжнародної гуманітарної організації «Людина в біді» (People inNeed, PIN), заснованої в 1992 році групою чеських журналістів.

Метою діяльності організації «Людина в біді» є допомога постраждалому в результаті військових дій населенню через надання необхідних продовольчих та промислових товарів, засобів гігієни, допомога у відновленні житла, водопостачання та поліпшення санітарних умов, надання психосоціальної підтримки, грошової допомоги та засобів для існування.

У рамках угоди про співпрацю навчальному закладу було передано побутову техніку – холодильники, пральні машини, мікрохвильову піч, також ліжка, матраци та інші побутові речі для внутрішньо переміщених осіб, якими з перших днів військової агресії опікується наш коледж, створюючи усі необхідні умови для того, щоб люди, яких війна змусила покинути рідний дім або взагалі його знищила, почувалися у Житомирі затишно та відчували нашу увагу і підтримку.

«Ми працюємо з комунальними установами, де компактно проживають внутрішньо переміщені особи з метою покращення їх умов проживання, зокрема, і в Житомирській області, де нині реалізовуємо кілька масштабних гуманітарних програм, – розповідає фахівець проєкту Олександра Пушкар».

Адміністрація ЖАТФК, увесь колектив навчального закладу та люди, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, щиро дякують партнерам з організації «Людина в біді» за допомогу та висловлюють впевненість у подальшій плідній співпраці!