8 березня в актовій залі ЖАТФК відбувся дуже щирий і зворушливий захід, який не залишив байдужим жодного його учасника, – концерт-привітання «Жінка-вічний образ нашої сповіді і любові».

В нинішні непрості часи, коли всі наші молитви і наші мрії лише про Перемогу, про мирне небо і про те, щоб кожна матір дочекалась свого сина, жінки – чоловіків, подруги – коханих, подібні зустрічі додають сил, натхнення, віри у те, що все буде добре.

Українська жінка сьогодні не лише берегиня роду, вона надійне плече української армії у боротьбі з ворогом – на фронті, у тилу, у численних волонтерських організаціях і просто – кожна на своєму робочому місті. Саме такими жінками і дівчатами пишається і наш колектив. Їм сьогодні найщиріші вітання і найкращі побажання, які звучали і у виступі завідуючого відділенням «Агроінженерія» Віталія Руденка, і у піснях у виконанні студентів, колег-чоловіків, «золотого голосу Полісся» Олексія Будніка.
З особливим трепетом зустріли учасники святкового дійства виступ військового оркестру 95-ї ОДШБ ЗСУ. Музичні композиції у виконанні військових слухали зі сльозами на очах. Щиро дякували і передавали найтепліші вітання бійцям нашої легендарної 95-тої, з якою у коледжу давні дружні стосунки, бажали Перемоги і повернутися у свої родини живими і неушкодженими.
«У вашому обличчі ми дякуємо всім нашим захисникам за справжній героїзм, силу, мужність та відвагу, яку проявляють вони під час виконання військових обов’язків із захисту нашої Житомирщини і всієї України. Ми дякуємо Вам за пісні, які допомогли нам хоч на недовго повернутися у щасливі довоєнні часи», – звернулася до учасників оркестру заступник директора з виховної роботи Ірина Оліфір.
З глибокою шаною до кожної жінки, яка мужньо тримає свою ділянку боротьби з ворогом! З любов’ю до України і вірою в Перемогу!