Новини
З 29 липня по 23 серпня 2022 року розпочинається прийом електронних заяв від вступників на основі ОКР молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня молодшого бакалавра та фахового молодшого бакалавра--Оголошується набір одинадцятикласників до ЖАТФК. Ти можеш вступити на бюджетну форму навчання без тесту НМТ!
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Навколишній світ побудований на розвитку суспільства і саме цим законом керується все живе навколо нас. Житомирський агротехнічний фаховий коледж теж свого роду живий організм в якому є свої складові: студенти роблять свої маленькі кроки до світлого майбутнього і опанувують омріяну спеціальність. Наш навчальний заклад теж робить свої кроки разом із студентами: розвивається, навчається, розширює зв’язки у навчальній та науковій сферах.

Сьогодні було зроблено дуже важливий крокпідписано меморандум про співпрацю з Vytauto  Didžiojo Universitetas (Університет ім. Вітовта Великого) з міста Каунас.

Меморандум передбачає тісну співпрацю у науковій та навчальній сферах, а також впровадження міжнародної дуальної освіти у коледжі. Що надасть змогу проводити обмін студентами, проходження закордонного стажування нашими співробітниками та організовувати спільні наукові дослідження.

PDF Ознайомитися із договором 203.52 KB

Завідувач відділення електрифікації та інформаційних систем,
Олександр ЛАВРІЩЕВ