Новини
З 29 липня по 23 серпня 2022 року розпочинається прийом електронних заяв від вступників на основі ОКР молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня молодшого бакалавра та фахового молодшого бакалавра--Оголошується набір одинадцятикласників до ЖАТФК. Ти можеш вступити на бюджетну форму навчання без тесту НМТ!
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Сьогодні емоції переповнюють кожного, хто завітав на свято у Житомирський агротехнічний фаховий коледж, – гордість і смуток, радість і біль, щастя і тривога… Це випуск воєнного часу. Юні, красиві, щасливі юнаки і дівчата отримують дипломи про закінчення навчального закладу, який став для них другим рідним домом. Але очі блищать сльозами не лише від розлуки, а й від болю. Щодня через російську агресію в Україні гинуть наші мужні воїни, мирні жителі, діти. Багато серед тих, хто став на захист рідної землі, викладачів і студентів коледжу. Наше небо чорніє димом і згарищами, наші душі рвуться стати на захист рідної землі.

Звертаючись із вітальним словом до випускників, батьків, колективу коледжу, директор Микола Тимошенко наголосив, що сьогодні країна, як ніколи, потребує не лише мужніх оборонців, а й фахових спеціалістів у різних галузях економіки, аграрного сектору, цивільної інженерії. Він висловив щире переконання, що, попри складнощі через епідемію коронавірусу, а тепер військові дії, сьогодні коледж випускає гарних фахівців, які використають усі свої знання і отримані навички для відродження України.

У цьому році випускниками коледжу є 460 здобувачів освіти, 429 із них навчалися на очній формі навчання, 31- заочній. 32 випускника отримали освітньо-професійний ступінь «молодший бакалавр», 28 – «фаховий молодший бакалавр», 323 – молодший спеціаліст.

Микола Михайлович акцентував на великій і почесній місії коледжу, який став потужним волонтерським центром, що надавав допомогу тим, хто через війну опинився у дуже складних життєвих обставинах, військовим підрозділам.

Щира подяка за це кожному співробітнику, студенту!

Директор навчального закладу закликав випускників продовжувати навчання, не зупинятися на досягнутому і впевнено йти до своєї мети.

З вітальним словом виступали батьки, студенти, викладачі. І головне побажання – щасливої долі під мирним небом України!

В урочистій атмосфері вручено дипломи випускникам, 24 із них – з відзнакою!

А додавали святкового настрою випускникам та гостям виступи народного вокального ансамблю «Чарівність» (керівник Т. П. Зіненко) та народного духового оркестру імені І. А. Мазуренка (керівник С. В. Москальчук).

Петро ІВАНЦОВ,
заступник директора з виховної роботи

Фото: В’ячеслав Мурашевський