м. Житомир, вул. Покровська, 96

У нашому коледжі студенти не тільки гарно навчаються обраним професіям, але й активно проводять своє дозвілля. Кожне свято,виховна година,концерт проводиться за участю студентів-аматорів художньої самодіяльності, а вона у нас багатогранна.

Це народний вокальний ансамбль «Чарівність», керівник Тамара Зіненко, чоловічий вокальний ансамбль «Стожари», керівник Олександр Журбєй, гурток естрадного співу,керівник Олег Ковалець, студентський духовий оркестр,керівник Станіслав Москальчук.

Народний вокальний ансамбль «Чарівність» створений у 2003 році, високе звання «народний» аматорський колектив здобув у 2006 році. Ансамбль-постійний учасник, лауреат,  неодноразовий переможець Всеукраїнського фестивалю «Софіївські Зорі», лауреат  фестивалю на міжнародній агровиставці в м.Київ, переможець фестивалів військово-патріотичної пісні.

Чарівний спів талановитих юнаків та дівчат неодноразово слухали бійці АТО у Житомирському шпиталі, ветерани ІІ-ї світової війни та ветерани праці.

Щороку ансамбль вітає викладачів, студентів, дітей працівників коледжу зі Святим Миколаєм, Новорічними та різдвяними святами. Щирими оплесками завжди зустрічають наш колектив старшокласники на ярмарках професій. Учасники ансамблю із задоволенням навчаються вокальним навичкам, вивчають кращі твори сучасної естради, народні пісні, колядки, щедрівки.

Кажуть пісня – це душа народу, код української нації. Ще у ХІІІ столітті Фома Аквінський казав:  «Не вміти співати так саме соромно як і не вміти читати».

Тож запрошуємо абітурієнтів до нашого закладу освіти Житомирсько агротехнічного коледжу,де ви зможете здобути якісні фахові знання та розвинути свої творчі здібності, таланти у народному вокальному ансамблі «Чарівність» та інших гуртках художньої самодіяльності!

Вчитися у нас це не тільки престижно, це і сучасно і цікаво!

Чекаємо на вас – наших майбутніх студентів!