Новини
11 лютого о 10:00 запрошуємо на День відкритих дверей до Житомирського агротехнічного фахового коледжу! Зустріч відбудеться очно та в онлайн форматі!--З 04 лютого початок підготовчих курсів для вступу до Житомирського агротехнічного фахового коледжу!

Беззаперечним фундаментальним правом кожної людини є право на їжу, яка потрібна людському організму, щоби жити. Протягом ХХ століття це право українського народу зумисно порушувалось радянським режимом тричі. Три голодомори пережила наша нація: 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 роки. Масштабна загибель українського корінного населення від голоду є нічим іншим, як етнічною чисткою. Таким чином радянська влада воліла придушити повстанський дух українців за допомогою терору голодом і підсилити свою диктатуру, а також покарати за небажання бути під владою Росії. Я гадаю, що ті страшні події з минулого дуже тісно переплітаються з сьогоденням. Знову Росія намагається покінчити з українським народом тими ж методами: заморити темрявою, холодом і голодом. Та цього разу вряд чи згнила із середини «імперія зла» зможе перебороти нашу волю, наше бажання вільно дихати й визначати свій життєвий шлях самостійно.

Кожної четвертої суботи листопада в країні відзначається День памяті жертв голодоморів, бібліотека ЖАТФК вшанувала закатованих голодом українців, презентувавши книжкову виставку «Незагоєна рана нації».

Завідувач бібліотеки ЖАТФК І. В. Антипчук.