Новини
З 29 липня по 23 серпня 2022 року розпочинається прийом електронних заяв від вступників на основі ОКР молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня молодшого бакалавра та фахового молодшого бакалавра--Оголошується набір одинадцятикласників до ЖАТФК. Ти можеш вступити на бюджетну форму навчання без тесту НМТ!
м. Житомир, вул. Покровська, 96

Останні тижні року – час підводити підсумки і будувати плани на майбутнє. А для здобувачів освіти Житомирського агротехнічного фахового коледжу це ще й можливість підкорегувати свою успішність, довчити, доздати, доопрацювати…

Гарного настрою і позитивних емоцій у ці святкові і передсвяткові дні студентам додають виступи колективів художньої самодіяльності, які під час великої перерви збирають студентів, викладачів, працівників коледжу у фойє актової зали навчального закладу.

Чи то на «Андрійчикову калату», чи то на привітання з ювілеєм, чи на посвяту в студенти. Цими днями у коледжі лунають колядки, щедрівки і просто улюблені музичні твори у виконанні улюблених колективів і артистів!

Свята наближаються! Нехай вони принесуть кожному мир, здоров’я, благополуччя!

Фото В’ячеслава Мурашевського