м. Житомир, вул. Покровська, 96

Цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва.

На жаль, так сталося, що цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Але ми господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову здобудемо перемогу в ім’я майбутнього рідної Батьківщини.

У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.

Саме тому за нашою доброю традицією відбулося вшанування памяті та покладання квітів до стели загиблих викладачів і працівників закладу в роки Другої світової війни.

Ми відвідали вдома 99-річного ветерана війни та праці, колишнього викладача ЖАТФК, учасника бойових дій Вольницького Миколу Федоровича, який пройшов усю війну з 1941 по 1945 роки та став живою легендою нашого часу.

Вічна память жертвам Другої світової війни!

Слава українським воїнам!

Інна Шваб,
соціальний педагог